Ma Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2016-2017. tanév

2016-2017. tanév

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2016-2017

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pántya Nóra 1.b Országos anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntője megyei 4. hely Béresné Eperjesi Edit
Varnyu Anna 4.a Országos anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntője megyei 4. hely Varga Erika
Antal Zsuzsanna 2.a Tankerületi szépkiejtési verseny területi 1. hely Juhászné Kánya Angelika
Budai Ágnes 2.b Tankerületi szépkiejtési verseny területi 3. hely Széles Mónika
Borbély Bori 3.c Tankerületi szépkiejtési verseny területi 2. hely Benyovszky Péterné
Posztor Melitta 4.c Tankerületi szépkiejtési verseny területi 2. hely Horváth Magdolna
Nagyfalusi Ákos 3.a Bendegúz Akadémia - Megyei forduló szövegértés megyei 2. hely Várady Béla
Kasza Dániel 6.c Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny megyei 5. hely Dudásné Király Szilvia
Rusznyák Eszter 8.b Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny megyei 5. hely Dudásné Király Szilvia
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Varnyu Anna 4.a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei 8. hely Varga Erika
Nagyfalusi Ákos 3.a Bendegúz Akadémia - Megyei forduló megyei 12. hely Várady Béla
Varnyu Anna 4.a Komplex Megyei Verseny megyei 9. hely Varga Erika
Szelva Zsófia 3.c Városi matematika verseny városi 1. hely Benyovszky Péterné
Dovrtel Zsófia 4.a Városi matematika verseny városi 6. hely Varga Erika
Budai Ágnes 2.b Városi matematika verseny városi 7. hely Bánkáné Berta Éva
Sári Nóra 2.b Városi matematika verseny városi 10. hely Bánkáné Berta Éva
Tiszóczki Réka 5.a megyei 7. hely Palikné Czövek Ágnes
Tiszóczki Réka 5.a Gács Béla matematikaverseny városi 4. hely Palikné Czövek Ágnes
Pozsa Dávid 8.a Gács Béla matematikaverseny városi 1. hely Tóth János
Varga Boglárka 8.a Gács Béla matematikaverseny városi 2. hely Tóth János
Bencsik Viktória 8.a Gács Béla matematikaverseny városi 3. hely Tóth János
Hendrik Simon Péter 5.b Gács Béla matematikaverseny városi 6. hely Toroczkainé Erdélyi Mária
Palik Gréta 6.c Gács Béla matematikaverseny városi 5. hely Tóth János
Huszár Félix 8.b Gács Béla matematikaverseny városi 5. hely Palikné Czövek Ágnes
Fejes Liza Laura 8.a Gács Béla matematikaverseny városi 6. hely Palikné Czövek Ágnes
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Dudás Eszter 8.a Városi Helytörténeti verseny városi 1. hely Tuziné Domoszlai Ágnes
Matekovics Márk 8.a
Rusznyák Eszter 8.b
Vernyik Attila 8.b
Szabó Martina 8.b Területi műveltségi verseny területi 3. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Rechtorisz Dorka 8.b
Ádám Botond 7.a
Deák Dávid 7.a
Deák Dávid 7.a Megyei történelem verseny megyei Ábrahámné Gáspár Irén
Lakatos László 7.a Megyei történelem verseny megyei Ábrahámné Gáspár Irén
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Szlovencsák János 8.a Területi angol nyelvi nyelvhasználati verseny területi 2. hely Füleki Ágnes
Kívés Dóra 6.a Játékos angol vetélkedő területi 3. hely Válócziné Tóth Ildikó
Szajcz Viktória 6.a
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Sütő Balázs 6.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 2. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Munkácsi Eszter 6.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 4. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Durányik Zsóia 4.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 8. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Nagy Kevin 4.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 10. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Rusznyák Eszter 8.b Curie Kémia verseny területi 3. hely Varga Monika
Rusznyák Eszter 8.b Hevesi György Kémia verseny területi 7. hely Varga Monika
Pászti Eszter 7.b Hevesi György Kémia verseny területi 17. hely Varga Monika
Lengyel Zsófia 7.b Hevesi György Kémia verseny területi 22. hely Varga Monika
Csesznok Melina 7.b Hevesi György Kémia verseny területi 20. hely Varga Monika
Cser Csaba 7.b Hevesi György Kémia verseny területi 26. hely Varga Monika
Rusznyák Eszter 8.b Hevesi György Kémia verseny megyei 9. hely Varga Monika
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Deák Dorka 8.b Curie Környezetvédelmi verseny területi 7. hely Varga Monika
Fejes Liza 8.a
Rusznyák Eszter 8.b
Dudás Eszter 8.a Madarak és fák napja területi 1. hely Szalayné Fodor Dorottya
Fejes Liza 8.a
Palik Gréta 6.c
Dudás Eszter 8.a
Madarak és fák napja országos döntő
országos 11. hely Szalayné Fodor Dorottya
Fejes Liza 8.a
Palik Gréta 6.c
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Varga Viola 4.a Országos Tájfutó Diákolimpia országos 6. hely
Varnyu Anna 4.a MVSI Kupa 50 m-es gyors 2. hely
Balogh Antal 4.b Palota Kupa Nemzeti kyokushin karate 1. hely
Zsákai Bence 6.a Diákolimpia III. korcsoport labdarúgás városi
megyei
1. hely
3. hely
Pintér Tibor
Hajdu Krisztián 7.b
Czinkóczi Bence 6.b
Hajdu Vilmos 6.b
Gyurkó Balázs 6.b
Sinka Zétény 5.a
Szentannai Martin 5.a
Kasza Dániel 6.c
Tóth Szabolcs 5.a
Dudás Csanád 5.c
Nyerges Pál 6.c
Hammer Ignác 6.b
Baráth Áron 5.a
Csépe Marcell 5.c
Magda Boldizsár 5.a Nemzetközi úszóverseny (Németország)
Diákolimpia 3. hely
100 m pillangó arany Vaszkó Viktor
50 m gyors arany
200 m pillangó arany
50 m pillangó ezüst
100 m gyors ezüst
Bocsi Levente 5.a országos snowboard bajnokság (Ausztria)
Diákolimpia 1. hely
szlalom 1. hely
páros 2. hely
cross 2. hely
Természetismeret (alsó tagozat)
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Dovrtel Zsófia 4.a Curie Környezetvédelmi verseny területi döntője (2017. február 18. Gyöngyös) területi 1. hely Faragóné Czakó Mária
Fehér Janka 4.a
Bozsik Zsombor 4.a
Kiss Hanna 3.b Curie Környezetvédelmi verseny területi döntője (2017. február 18. Gyöngyös) területi 3. hely Faragóné Czakó Mária
Nagyfalusi Ákos 3.a
Szentmihályi Dóra 3.a
Szelva Zsófia 3.c Curie Környezetvédelmi verseny területi döntője (2017. február 18. Gyöngyös) területi 4. hely Faragóné Czakó Mária
Kovács Diána 3.c
Szlovencsák Márk 3.c
Dovrtel Zsófia 4.a Curie Környezetvédelmi verseny országos döntője (2017. április 22. Szolnok) országos Dokumentáció kategória: 1. hely,
Összesített: 11. hely.
Faragóné Czakó Mária
Fehér Janka 4.a
Bozsik Zsombor 4.a
Dovrtel Zsófia 4.a "Víz Világnapja"
(2017 március 20, Mátra Múzeum, Gyöngyös)
területi 1. hely Faragóné Czakó Mária
Fehér Janka 4.a
Bozsik Zsombor 4.a
Kiss Hanna 3.b "Víz Világnapja"
(2017 március 20, Mátra Múzeum, Gyöngyös)
területi 3. hely Faragóné Czakó Mária
Nagyfalusi Ákos 3.a
Szentmihályi Dóra 3.a
Természetismeret (felső tagozat)
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Ádám Botond 7.a „Magyarország szeretlek” területi műveltségi verseny területi 3. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Deák Dávid 7.a
Rechtorisz Dorka 8.b
Szabó Martina 8.b
Palik Gréta 6.c Curie Környezetvédelmi verseny területi 2. hely Varga Monika
Somody Sára 6.c
Csernyik Simon 5.a
Csefán Zsófia 5.a Curie Környezetvédelmi verseny területi 5. hely Varga Monika
Oroszi Gréta 5.a
Brezóczki Virág 5.b
Somody Sára 6.c Föld napja városi vetélkedő városi Varga Monika
Csernyik Simon 5.a
Csefán Zsófia 5.a
Palik Gréta 6.c Városi ÖKO-verseny városi 5. hely Varga Monika
Somody Sára 6.c
Oroszi Gréta 5.a
Csefán Zsófia 5.a
Rusznyák Eszter 8.b Városi ÖKO-verseny városi 1. hely Varga Monika
Fejes Liza 8.a
Brezóczki Virág 5.b
Dudás Eszter 8.a Városi ÖKO-verseny városi 2. hely Varga Monika
Deák Dorka 8.b
Lengyel Zsófia 7.b Városi ÖKO-verseny városi 5. hely Varga Monika
Csesznok Melina 7.b
Szabó Martina 8.b
Huszár Félix 8.b
Ének-zene
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pavlenka Olga 2.b Területi népdaléneklési verseny területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Szabó Martina 8.b Területi népdaléneklési verseny területi 1. hely Harmosné Keskeny Szilvia
Rechtorisz Luca 7.a Területi népdaléneklési verseny területi 3. hely Harmosné Keskeny Szilvia

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink