Ma Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2014-2015. tanév

2014-2015. tanév

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2014-2015

Kiemelkedő eredményt elért tanulóink

Tanulmányi verseny – alsó tagozat, felső tagozat

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Dovrtel Zsófia 2.a Városi szépkiejtési verseny területi 2. hely Sulyokné Prokai Edina
Csernyik Simon 3.a Városi helyesíró verseny területi 3. hely Tóth Jánosné
Budai Zsombor 3.a Városi szépkiejtési verseny területi 3. hely Tóth Jánosné
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Balogh Antal 2.b Városi matematika verseny városi 6. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Sipos Szilárd István 3.a 5. hely Tóth Jánosné
Tiszóczki Réka 3.a 9. hely
Bencsik Bence 3.c 4. hely Béresné Eperjesi Edit
Kis Balázs 5.b Gács Béla Városi Matematikaverseny városi 5. hely Solymosi Bettina
Balog Barnabás 6. hely Horváth Zoltánné
Pocs Dávid 6.a 4. hely

Solymosi Bettina

 

 

 

Balog Barnabás 6. hely Horváth Zoltánné
Történelem
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csont Sára 8.a Területi helytörténeti vetélkedő (csapatverseny) területi 2. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Csépe Nándor 8.a
Felső Kata 8.b
Kis Norisz 8.c
Sönperger Nóra 8.a Megyei történelem OÁTV területi 17. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Varga Balázs 8.a Megyei történelem OÁTV területi 8. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Csesznok Melina 5.b Play & Win játékos nyelvi verseny megyei 5. hely Füleki Ágnes
Fucskó Balázs
Csont Sára 8.a Listen, Read & Win területi szövegértési verseny területi 2. hely Füleki Ágnes
Kiss Norisz 8.c Megyei angol OÁTV területi 10. hely Kovács Gabriella
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Boros Eszter 4.a Megyei német szépkiejtési verseny megyei 8. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Munkácsi Eszter 4.a 10. hely
Eichüber Veronika 4.a 5. hely
Fizika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kiss Norisz 7.c Megyei „Varázstorony” vetélkedő Eger megyei 3. hely
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Lakatos Zsófia 8.b Curie országos kémiaverseny területi fordulója területi 10. hely Varga Monika
Cseh Boglárka 8.b 10. hely
Ács Lili 8.b 11. hely
Veréb Zsófia 8.c 15. hely
Bartha Bence 7.b 6. hely
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Bartha Benedek 7.b XV. Téli Madaraink Országos Természet Ismereti Verseny országos 3. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 7.a
Szalay Emma 7.a
Haller Mirtill 8.c
Ludányi Anna 7.a Madarak és fák napja országos verseny területi döntő területi 5. hely Szalayné Fodor Dorottya
Szalay Emma 7.a
Haller Mirtill 8.c
Szalay Emma 7.a Herman Ottó Biológia Verseny megyei 11. hely Varga Monika
Földrajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Korcsog Bence 8.c Teleki Pál megyei földrajzverseny - Földtan. megyei 5. hely
Rajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Dér Anna 1.b Méhek Napja városi rajzversenye városi díjazott
Nagy-Hajdú Fanni 1.b
Szabó Bálint 2.c
Kóré Kiara 2.b
Attin Muhadri 3.b
Kiss Letícia 3.b
Szécsényi Mária 3.b
Kovács Levente 3.c
Csépe Marcell 3.c
Teleki Fanni 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Kiss Norbertné
Szabó Bálint 2.c díjazott Kiss Norbertné
Macskásy Júlia 3.a díjazott Kiss Norbertné
Rása Henrietta 3.b díjazott Kiss Norbertné
Orosz Adél 4.b díjazott Kiss Norbertné
Szelva Krisztina 4.b díjazott Kiss Norbertné
Kovács Pálma 4.c díjazott Kiss Norbertné
Valyon Laura 1.a Kiállítás - Salgótarján megyei Rédeiné Tóth Éva
Szentmihályi Dóra 1.a
Zelei Anna 1.a
Szelva Zsófia 1.c
Durányik Zsófia 2.a
Szókovács Péter 2.c
Szabó Bálint 2.c
Budai Zsombor 3.a
Macskásy Júlia 3.a
Szűcs Alexandra 3.a
Brezóczki Virág 3.b
Rása Henrietta 3.b
Szécsényi Mária 3.b
Budai Bálint 3.c
Kovács Levente 3.c
Szelva Krisztina 4.b
Szűcs Márk 5.a Városi rajzverseny városi díjazott
Bencsik Viktória 6.a
Rechtorisz Dorka 6.b
Molnár Petra 7.b
Gyurkó Mátyás 7.c
Csépe Nándor 8.a
Csépe Nándor 8.a Területi rajzverseny - Művészeti iskolások versenye Salgótarjánban területi I. helyezett
Bencsik Viktória 6.a II. helyezett
Vernyik Noémi 8.a díjazott
Gyurkó Mátyás 7.c díjazott
Csépe Nándor 8.a Megyei rajzverseny megyei I. helyezett
Gyurkó Mátyás 7.c III. helyezett
Bencsik Viktória 6.a díjazott
Rechtorisz Dorka 6.b díjazott
Csaplár Dominik 7.b díjazott
Veréb Zsófia 8.c díjazott
Kovács Levente 3.c "Betlehemi csillagfény" városi verseny városi I. helyezett Róka Ágnes
Szántó Mirtill 4.b díjazott
Szilágyi Noémi 4.b
Kovács Pálma 4.c
Szűcs Márk 5.a
Bencsik Viktória 6.a
Lakatos Ilona 6.a
Rechtorisz Dorka 6.b
Szabó Martina 6.b
Csaplár Dominik 7.b
Kálmán Máté 7.b
Gyurkó Mátyás 7.c
Jánoss Martin 7.c
Csépe Nándor 8.a
Vernyik Noémi 8.a
Farkas Klaudia 8.a
Olasz Blanka 8.a
Veréb Zsófia 8.c
Szécsényi Mária 3.a Városi rajzverseny: "Manók, törpék, koboldok" városi díjazott Róka Ágnes
Kovács Pálma 4.c
Teleki Fanni 2.b különdíj
Szabó Bálint 2.c
Orosz Adél 4.b
Szántó Mirtill 4.b
Forgó Ivett 4.c
Török Eszter 4.c
Szelva Zsófia 1.c dícséret
Durányik Zsófia 2.a
Szókovács Péter 2.c
Vancsó Gabriella 2.c
Brezóczki Virág 3.b
Szlovencsák Veronika 3.c
Budai Bálint 3.c
Veréb Eszter 3.c
Szilágyi Noémi 4.b
Szelva Krisztina 4.b
Rechtorisz Dorka 6.b díjazott
Bencsik Viktória 6.a különdíj
Lakatos Nóra 5.a dícséret
Lakatos Tália 5.a
Szőllősi Bianka 5.a
Lakatos Ilona 6.a
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Magda Boldizsár 3.a Diákolimpia úszás megyei döntő megyei 1. hely
Varnyu Anna 2.a Diákolimpia úszás megyei 2. hely
Mucsics Levente 2.c 3. hely
Sipos Szilárd 3.a Diákolimpia síelés megyei 2. hely
Óriási Műlesiklás Kosztya G. Emlékverseny országos 1. hely
Bocsi Levente 3.a Diákolimpia snowboard megyei 1. hely
Murau megyei 1. hely
Baráth Áron János 3.a Labdarúgás Vasutas Kupa Dunakeszi országos 2. hely
Szentannai Martin 3.a Labdarúgás Berze Kupa Füzesabony országos 3. hely
Sinka Zétény
Tóth Szabolcs
Szabó Gergely
Kovács Zalán 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m pillangó megyei 2. hely
Szekrényes Blanka 7.c Fiatal Uszonyos Úszók II. Világtalálkozója
200 méteres uszonyos gyorsúszás
megyei döntő 5. hely
100 méteres megyei döntő 6. hely
400 méteres megyei döntő 6. hely
Pál Tekla Dominika 7.c Diákolimpia, úszás, 100 m mell megyei döntő 3. hely
Jubileumi Úszógála 100 m mell megyei döntő 4. hely
Felső Kata 8.a Diákolimpia nemzetközi döntő kyokushin karate megyei 1. hely
Kiss Kevin 8.a Birkózás - Nemzetközi versenyeken többször megyei döntő 1. hely
Diákolimpia megyei döntő 3. hely
Csomós Tamás 2.c Diákolimpia labdarúgás I. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Gál Károly 2.c
Győri Ágoston 2.c
Balogh Kristóf 2.c
Jankovics Ádám 2.c
Nagy Kevin 2.a
Szabó Bálint 2.c
Baráth Áron 3.a
Márkus Marcell 5.a Diákolimpia, labdarúgás, II. korcsoport városi döntő 2. hely Pintér Tibor
Németh Dániel 3.c
Fucskó Balázs 3.b
Pál Róbert 3.b
Bernát Bence 4.c
Galó Attila 4.b
Hammer Vencel 4.a
Kotaul Rajmund 3.c
Tóth Bálint 4.a
Lénárt Zsolt 3.c
Ördög Barnabás 4.b
Zsákai Bence 4.a Diákolimpia, labdarúgás, III. korcsoport városi döntő, megyei elődöntő, megyei döntő 1.hely, 1.hely, 2. hely Pintér Tibor
Hajdú Vilmos 4.b
Bakó Péter 4.b
Czinkóczi Bence 4.b
Gyurkó Balázs 4.b
Kasza Dániel 4.c
Hammer Ignác 4.b
Hajdú Krisztián 4.b
Sinka Zétény 3.a
Baráth Áron 3.a
Tóth Szabolcs 3.a
Számítástechnika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 8.a Neumann János Középiskola területi verseny Eger területi II. hely Hendrik Péter
Természetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Rusznyák Eszter 5.b Curie országos környezetvédelmi verseny területi döntő területi 5. hely Varga Monika
Dudás Eszter 5.b
Deák Dorka 5.b
Gáspár Alex 5.b XIV. Téli Madarak Országos Természetismereti verseny országos 2. hely Szalayné Fodor Dorottya
Ludányi Anna 6.a
Szalay Emma 6.a
Gáspár Alex 6.a
Nagy Lili 8.b Városi ÖKO verseny városi 1. hely Varga Monika
Pozsa Attila 8.c
Veréb Zsófia 7.c
Kiss Norisz 7.c
Dudás Eszter 5.b Városi ÖKO verseny városi 1. hely Varga Monika
Rusznyák Eszter 5.b
Szalay Emma 6.a
Bartha Benedek 6.b
Csomós Anna 6.a Bendegúz tanulmányi verseny megyei döntő megyei 1. hely Varga Monika
Nagy Laura 4.c „Curie” Országos Természetismereti Emlékverseny területi döntő Szolnok területi 1. hely Varga Monika
Lévay Sánor 4.c
Molnár Dénes 4.a
Ádám Botond 3.c „Curie” Országos Természetismereti Emlékverseny területi döntő Szolnok területi 2. hely Varga Monika
Molnár Blantisz 3.c
Szabó Anna 4.a
Berta Szabolcs 3.c Városi ÖKO verseny városi 3. hely Varga Monika
Harmat Alexa 3.c
Nagy Lili 3.c

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink