Ma Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Oktatás és nevelés > Versenyeredmények > 2011-2012. tanév

2011-2012. tanév

 

 

 

 

 

 

Versenyeredmények – 2011-2012

Magyar
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Szabó Dominik 8.b TALENTUMTALENTUM verseny magyar nyelv és irodalom tantárgyakból az általános iskolák 8. osztályosai számára.
A három levelezős forduló 40 versenyzőjéből a legjobb 8 főt hívták be a döntőre, ahol minden külső segítség nélkül kellett bizonyítaniuk tudásukat. Tőlünk ők ketten neveztek a versenyre, s mindketten bejutottak a döntőbe!
A verseny meghirdetője: Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium 3300 Eger, Csiky S. utca 1.
A helyezések megtekinthetők az iskola honlapján, a „TALENTUM” címszó alatt.
megyei 2. hely Juhászné Bartók Judit
Veréb Alexandra 8.b 6. hely
Szabó Dominik 8.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny megyei 1. hely Juhászné Bartók Judit
Szabó Dominik 8.b Simonyi Zsigmond helyesíró verseny országos 6. hely Juhászné Bartók Judit
Kovács Gréta 2.b Gárdonyi Géza megyei mesemondó megyei különdíj Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Kovács Gréta 2.b Arany János városi mesemondó városi különdíj Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Rechtorisz Luca 2.b Városi szépkiejtési városi 1. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Nádudvari Fanni 2.b "Kis nyelvész döntő" országos 11. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Hajdu Krisztián 2.b Szivárvány országos levelező országos díjazott, könyvjutalom Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Kovács Gréta 2.b Területi mesemondó verseny területi 2. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Rozovits Lili 4.a Gárdonyi Géza versmondó találkozó Arany napsugár díj
Nádudvari Fanni 2.b Városi helyesíróverseny városi 1. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Bálint Kevin 2.b Városi helyesíróverseny városi 11. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsana
Belkovics Kitti 2.c Városi helyesíróverseny városi 3. hely Vargáné Csépány Mónika
Lévai Anikó 2.c Városi helyesíróverseny városi 3. hely Vargáné Csépány Mónika
Csesznok Melina 2.c Városi helyesíróverseny városi 2. hely Vargáné Csépány Mónika
Németh Dániel 2.c Horváth Attiláné városi helyesíróverseny városi 6. hely Vargáné Csépány Mónika
Fenyvesi ádám 8. hely
Lengyel Zsófia 12. hely
Pászti Eszter 18. hely
Kaposvári Fanni 4.c Városi szépkiejtési városi 2. hely Tóth Jánosné
Kaposvári Fanni 4.c Arany János vers- és prózamondó verseny városi 1. hely Tóth Jánosné
Nagy Laura 2.c Arany János vers- és prózamondó verseny városi 4. hely Vargáné Csépány Mónika
Belkovics Kitti 2.c Szépkiejtési verseny iskolai 2. hely Vargáné Csépány Mónika
Belkovics Kitti 2.c Szépkiejtési verseny városi 3. hely Vargáné Csépány Mónika
Czank Áron 2.a Szépkiejtési verseny iskolai 3. hely Benyovszky Péterné
Galó Attila 3.b Helyesíró városi 3. hely Horváth Magdolna
Mucsics Laura 3.b Szépkiejtési városi 1. hely Horváth Magdolna
Galó Attila 3.b Szépkiejtési városi 2. hely Horváth Magdolna
Kecskés Kíra 3.b Helyesíró városi 3. hely Horváth Magdolna
Molnár Petra 4.b Helyesíró városi 3. hely Béresné Eperjesi Edit
Kálmán Máté 4.b Helyesíró városi 4. hely Béresné Eperjesi Edit
Veréb Amina 4.b Helyesíró városi 5. hely Béresné Eperjesi Edit
Kálmán Máté 4.b Megyei komplex megyei 11. hely Béresné Eperjesi Edit
Veréb Amina 4.b Szépkiejtési városi 2. hely Béresné Eperjesi Edit
Matematika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Németh Dániel 2.c Városi matematika városi 5. hely Vargáné Csépány Mónika
Kis Balázs 2.c 7. hely
Nagy Laura 2.c 9. hely
Balogh Barnabás 2.c 12. hely
Lévai Anikó 2.c 18. hely
Csesznok Melina 2.c 23. hely
Nádudvari Fanni 2.b Városi matematika városi 8. hely Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Nádudvari Fanni 2.b Teki totó levelezős országos bronzérem Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Baják Levente 3.a Városi matematika városi 1. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Pozsa Dávid 3.a 4. hely
Hammer Vencel 3.a 5. hely
Győrffy Endre 3.a 12. hely
Tóth Bálint 3.a 14. hely
Nyilas Adél 3.b Városi matematika városi 2. hely Horváth Magdolna
Nyilas Adél 3.b Területi matematika területi 4. hely Horváth Magdolna
Rusznyák Eszter 3.b 7. hely
Bartha Benedek 4.b Városi matematika városi 3. hely Béresné Eperjesi Edit
Molnár Petra 4.b 6. hely
Pozsa Dávid 3.a Manó Tanoda Országos Tanulmányi verseny országos 8. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Juhász Zsófia 6.c Városi matematika verseny városi 1. hely Ádám Sándor
Lukács Nóra 7.a Városi matematika verseny városi 1. hely Laczkó Györgyné
Visztenvelt Zsombor 8.a Városi matematika verseny városi 3. hely Tóth János
Papp Máté 5.a Városi matematika verseny városi 2. hely Tóth János
Angol
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Korcsog Bence 6.c Körzeti angol szépkiejtési verseny körzeti 2. hely Hársy Tünde
Fehér Petra Regina 7.c Angl nyelvi OÁTV megyei fordulója megyei 26. hely Füleki Ágnes
Forgó Alexandra 6.c Oxford University Press pályázata project verseny országos pályamunkája bejutott az országos kiállításra Hársy Tünde
Róka Ágnes
Kiss Patrícia 6.c Oxford University Press pályázatára pályamunkákat készítettek országos Hársy Tünde
Juhász Zsófia 6.c
Korcsog Bence 6.c
Csont Sára 5.a városi angol játékos vetélkedő városi 4. hely Széles Mónika
Kiss Norisz 5.c
Csont Sára 5.a HEBE angol levelező egyéni verseny országos 3. hely Széles Mónika
Német
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kolyvek Eszter 8.c Az egri Szilágyi Gimnázium által szervezett megyei német verseny megyei 3. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Márkus Marcell 4.a Megyei Német Szépkiejtési Verseny megyei 3. hely Hársy Tünde
Deák Ferenc 5.c 6. hely
Szabó Csenge 5.c 7. hely
Kovács Gréta 5.a 8. hely
Kolyvek Eszter 8.c Német nyelvi OÁTV megyei fordulója megyei 2. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Boldog Kamilla 8.c 8. hely
Kolyvek Eszter 8.c Városi német társalgási verseny városi 1. hely Ábrahámné Gáspár Irén
Boldog Kamilla 8.c 4. hely
Sándor Bence 5.c Városi német játékos vetélkedő városi 3. hely Hársy Tünde
Szabó Csenge 5.c
Kémia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Harmat Alexa 7.a Curie Országos Kémia Verseny területi forduló területi 6. hely Varga Monika
Lukács Nóra 7.a Hevesy György Országos Kémia Verseny területi forduló területi 24. hely Varga Monika
Biológia
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Pádár patrik 7.c Madarak és fák napja verseny területi 1. hely Szalainé Fodor Dorottya
Zilahi-Szabó Edit
Strumpf Lilla 7.a
Szabó Dorina 6.b
Pádár patrik 7.c Madarak és fák napja verseny országos 12. hely Szalainé Fodor Dorottya
Zilahi-Szabó Edit
Strumpf Lilla 7.a
Szabó Dorina 6.b
Harmat Alexa 7.a Herman Ottó biológia verseny megyei 6. hely Zilahi-Szabó Edit
Veréb Alexandra 7.a Vöröskeresztes területi verseny területi 3. hely Zilahi-Szabó Edit
Szabó Dominik 8.b
Kiss Norisz 5.c
Vincze Erik 6.b
Vincze Soma 6.b
Veréb Zsófia 5.c
Csont Sára 5.a Föld napja verseny városi 1. hely Varga Monika
Lakatos Zsófia 5.b
Kiss Norisz 5.c
Hrabár Éva 7.a Városi ÖKO-verseny városi 2. hely Varga Monika
Milkovics Liliána 7.a
Veréb Alexandra 8.b
Szabó Dominik 8.b
Veréb Zsófia 5.c Városi ÖKO-verseny városi 1. hely Varga Monika
Kiss Norisz 5.c
Forgó Alexandra 6.c
Korcsog Bence 6.c
Földrajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Kolyvek Eszter 8.c Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei döntője megyei 4. hely Róka Ágnes
Lelkes Gergely 8.c 5. hely
Macskásy Dóra 8.c 6. hely
Hrabár Éva 7.a 11. hely
Milkovics Liliána 7.a 12. hely
Lukács Nóra 7.a 7. hely
Rajz
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nádudvari Fanni 2.b "Mit tehetnék érted?" rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
2.b osztály 2.b városi különdíj
Nádudvari Fanni 2.b Városi rajz- és kerámia vereseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Rechtorisz Luca 2.b
Kovács Gréta 2.b
Lisztik Barnabás 2.b
Bálint Kevin 2.b
Rechtorisz Luca 2.b Városi rajzverseny városi díjazott Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna
Palócz Gergely 2.b
Pál Róbert 2.b
Gubicskó bettina 2.b
Csomós Anna 4.a Városi rajz- és kerámia vereseny városi díjazott
Szalay Emma 4.a
Fenyvesi Nóra 4.a
Süveges Krisztina 4.a Méhek napja városi díjazott
Bárdos Nikoletta 4.a
Nagy Laura 2.c Méhek napja városi díjazott Vargáné Csépány Mónika
Belkovics Kitti 2.c
Szabó Anna 2.a Városi rajzverseny városi díjazott Benyovszky Péterné
Juhász Zsófia 2.a
Nagy Zoltán 4.c Városi rajzverseny városi díjazott Tóth Jánosné
Kaposvári Fanni 4.c
Bodzási Regina 4.c Méhek napja városi díjazott Tóth Jánosné
Kaposvári Fanni 4.c
Nagy Zoltán 4.c
Lelkes Gergely 8.c Országos pályázat "A család" országos 2. hely Róka Ágnes
"Egri csillagok" megyei a legjobb 10-ben
Karácsonyi képeslap (Salgótarján) területi 1. hely
"Karácsonyi csillagfény" városi 1. hely
Városi rajzverseny városi díjazott
Megyei rajzverseny megyei első 10-ben
Területi verseny – Salgótarján területi arany minősítés
Bagi Adél 7.a Karácsonyi képeslap (Salgótarján) területi 1. hely Róka Ágnes
Olasz Blanka 5.a Karácsonyi képeslap (Salgótarján) területi 1. hely Róka Ágnes
Csépe Nándor 5.a "Karácsonyi csillagfény" városi 3. hely Róka Ágnes
Bagi Adél 7.a 2. hely
Turi Kitti 7.a különdíj
Kolyvek Eszter 8.c különdíj
Lelkes Gergely 8.c Városi rajzverseny városi díjazott Róka Ágnes
Kolyvek Eszter 8.c
Kovács Zsófia 8.a
Bagi Adél 7.a
Turi Kitti 7.a
Benyovszky Barnabás 6.c
Rafael Zsanett 8.c
Csépe Nándor 5.a
Farkas Klaudia 5.
Vernyik Noémi 5.
Mészely Sarolta 5.a
Olasz Blanka 5.a
Nagy Lili 6.b
Kis Kamilla 5.c
Gyuris Laura 5.c
Pintér Eszter 7.a
Harman Zsófia 6.a
Radnai Nándor 7.a Megyei rajzverseny megyei Díjazottak
1-3. hely
Róka Ágnes
Bagi Adél 7.a
Csépe Nándor 5.a
Nagy Lili 6.b első 10-ben
Hrabár Éva 7.a
Lelkes Gergely 8.c
Hrabár Éva 7.a Területi verseny – Eger
"Mátrai Erdő"
területi 3. hely Róka Ágnes
Lelkes Gergely 8.c első 10-ben
Bagi Adél 7.a
Lelkes Gergely 8.c Területi verseny – Salgótarján területi 1. hely Róka Ágnes
Baranyi Gréta 2. hely
Rechtorisz Luca 2.b különdíj
Mucsics Laura 3.b
Csépe Nándor 5.a Varázsceruza verseny Operaház országos dicséret Róka Ágnes
Olasz Blanka 5.a
Turi Kitti 7.a
Molnár Petra 4.b Városi rajzverseny városi díjazott
Kálmán Máté 4.b
Nagy Kriszina 4.b
Farkas Ivett 3.a Gucsiné Urbán Gabriella
Baják Levente 3.a
Testnevelés
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Nagy Laura 2.c Erima kupa (kézilabda) területi 1. hely
Nagy Laura 2.c Erima kupa (kézilabda) országos 2. hely
Pászti Eszter 2.c Rocky területi 1. hely
Pászti Eszter 2.c Rocky országos 7. hely
Németh Dániel 2.c Foci regionális 4. hely
legjobb játékos
Lénárt Zsolt 2.c Foci regionális 8. hely
Németh Dániel 2.c Farsangi kupa 1. hely
Németh Dániel 2.c Farsangi kupa a csapat legjobb játékosa
Németh Dániel 2.c foci torna városi 2. hely
Kovács Zalán 4.c XIII. FINIS Nemzetközi BVSC Kupa úszóverseny 100 m gyors nemzetközi 4. hely
Kovács Zalán 4.c XIII. FINIS Nemzetközi BVSC Kupa úszóverseny 100 m hát nemzetközi 5. hely
Magda Benedek 6.c Úszás. Megyei diákolimpia 100 m gyors, 100 m mell megyei 2. hely
Czene Medárd 4. Úszás. Megyei diákolimpia 50 m mell megyei 2. hely
Czene Dália 7.a Úszás. Megyei diákolimpia 100 m gyors megyei 4. hely
Németh Dániel 2.c Labdarúgás.
I. korcsoportos városi diákolimpia és Bozsik Intézményi program
városi, körzeti 2. hely Pintér Tibor
Fucskó Balázs 2.b
Palóc Gergő 2.b
Pál Róbert 2.b
Lénárt Zsolt 2.c
Hajdu Krisztián 2.b
Kotaul Rajmund 2.c
Ádám Botond 2.a
Gyurkó Balázs 1.b
Hajdu Vilmos 1.b
Hammer Ignác 1.b
Deák Dávid 2.a
Mészáros Tamás 4.c Labdarúgás.
II. korcsoportos városi diákolimpia és Bozsik Intézményi program
városi, körzeti 2. hely Pintér Tibor
Kaszás Bence 4.c
Tóth Bálint 3.a
Hammer Vencel 3.a
Vernyik Attila 3.a
Csépe Zsombor 3.b
Galó Attila 3.b
Széplaki Dániel 4.b
Reményi Áron 4.a
Fejes Boldizsár 4.b
Bánfi Roland 4.a
Márkus Marcell 4.a
Csató Gergő 4.a
Kolyvek Eszter 8.c Kosárlabda.
Mátra Olimpia
1. hely
Boldog Kamilla 8.c
Györkis Renáta 8.c
Györkis Adrienn 8.c
Gódor Vivien 8.c
Kovács Zalán 50 m hát
területi 1. hely Mátra Olimpia. Úszás.
Kovács Zalán 50 m gyors 2. hely
Czene Medárd 50 m gyors 1. hely
Hajdú Bianka 50 m mell 1. hely
Hajdú Bianka 50 m gyors 2. hely
Magda Benedek 100 m gyors 1. hely
Magda Benedek 50 m mell 1. hely
Kuti Péter 100 m gyors 2. hely
Kuti Péter 100 m hát 3. hely
Számítástechnika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Majzik Ervin 6.a József Attila Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium számítástechnikai versenye Gyöngyös és vonzáskörzete általános iskolás, felső tagozatos tanulói II. hely Hendrik Péter
Technika
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Hammer Vencel 3.a Mándy megyei közlekedési verseny megyei 4. hely Gucsiné Urbán Gabriella
Környezetismeret
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Szalay Emma 4.a Országos természet ismereti verseny (Apáczais) országos 12. hely
Alsós ÖKO szakkör
A versenyző neve Osztálya Verseny megnevezése Verseny szintje Elért eredmény Felkészítő tanára
Petrovics Anna 4.a Madame Curie területi forduló területi 1. hely Faragné Czakó Mária
Csomós Anna 4.a
Szalay Emma 4.a
Nagy Dániel 4.c Madame Curie területi forduló területi 3. hely Faragné Czakó Mária
Nagy Roland 4.c
Ludányi Anna 4.a
Petrovics Anna 4.a Madame Curie országos verseny országos 13. hely Faragné Czakó Mária
Csomós Anna 4.a
Szalay Emma 4.a
Bartha Benedek 4.b Víz világnapja verseny a Mátra Múzeumban városi 3. hely Faragné Czakó Mária
Molnár Petra 4.b
Nyilas Adél 3.b
Petrovics Anna 4.a Víz világnapja verseny a Mátra Múzeumban városi 2. hely Faragné Czakó Mária
Csomós Anna 4.a
Szalay Emma 4.a
Bartha Benedek 4.b Süni újság vetélkedője (3 fordulós)
(még nincs eredmény a 2-3. fordulóról)
országos első fordulóban továbbjutók
121 pont
Faragné Czakó Mária
Molnár Petra 4.b
Varga Lajos 4.b
Domoszlai Ákos 4.b
Petrovics Anna 4.a Süni újság vetélkedője (3 fordulós) országos első fordulóban továbbjutók
116,5 pont
Faragné Czakó Mária
Csomós Anna 4.a
Ludányi Anna 4.a
Szalay Emma 4.a
Kerek Dominik 4.a Süni újság vetélkedője (3 fordulós) országos nem jutottak tovább
110 pont
Faragné Czakó Mária
Reményi Áron Dominik 4.a
Kiss Benedek 4.a
Bánfi Roland 4.a
Fenyvesi Nóra 4.a Süni újság vetélkedője (3 fordulós) országos nem jutottak tovább
109,5 pont
Faragné Czakó Mária
Kiss Borbála 4.a
Nagy Roland 4.c
Nagy Dániel 4.c
Bartha Benedek 4.b Kölyök suli országos és EU.s verseny
Képes ÖKO Napló készítése (5 rajz, 5 öko dolgozat / fő)
egyéni verseny
országos Faragné Czakó Mária
Molnár Petra 4.b
Baják Levente 3.a
Rostás Rebeka 3.a
Farkas Ivett 3.a
Hammer Vencel 3.a
Gondos Áron 3.a
Nagy Aténa 3.a Országos döntőben különdíjas
Bencsik Viktória 3.c
Varga Boglárka 3.c
Csépány Zsófia 3.c
Deák Réka 6.a Alkoss valamit hulladékból c. kreatív alkotói pályázat
(kupakokból készített ruha)
országos 1. hely
Hasznosítsd Magad! (Harmónia Független Kommunikációs Egyesület) országos 2. hely
"legaktívabb közösség" a Felsővárosi Ált. Isk.

 

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink