Ma Félix napja van. Holnap Margit, Gréta napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár
Hírek > Aktuális > Jó tanuló, jó sportoló díj 2018

Jó tanuló, jó sportoló díj 2018

Hírcsoport: Aktuális   Közzétéve: 2019. 06. 13., 14:50

 

Jó tanuló, jó sportoló díj 2018

Több mint 650 fiatal érdemelte ki a Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2018 díjat, közülük mintegy ötvenen hétfőn a Testnevelési Egyetemen vették át oklevelüket. Köztük volt iskolánk tanulója, Magda Boldizsár 7.a osztályos is, aki idén már 2. alkalommal érdemelte ki ezt az elismerő díjat.


Szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk neki a jövőben! Ami tulajdonképpen már be is következett, hiszen a hétvégén megrendezett Búvár Országos Diákolimpián Boldi már nyert egy arany és egy ezüst érmet!