Ma Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.
Iskolánkról
Oktatás és nevelés
DÖK
Hírek
Dokumentumok
Pályázatok
Galéria
Könyvtár

Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös, Martinovics Ignác utca 2.
Tel: (37)311-062
        (37)504-109
Fax: (37)311-062



Intézményvezető: Horváth Zoltánné
Tanulói létszám: 462 fő


Iskolánkról > Tanulóink > 2012-2013 tanév

2012-2013 tanév

1.a osztály

Osztályfőnök: Tóth Jánosné

Napközis nevelő: Kiss Norbertné

1.a osztály
Sánta Stella Virág
Csernyik Simon
Szabó Gergely Bálint
Szentannai Martin
Budai Zsombor
Sinka Zétény
Sípos Szilárd István
Csefán Zsófi
Lévai Barbara Dorka
Ambrus Alexandra
Lakatos Martin
Horváth Sándor Rikárdó
Bocsi Levente
Tiszóczki Réka
Ladányi Patrik
Baráth Áron János
Tóth Szabolcs
Szűcs Alexandra Tímea
Tresó Lili
Magda Boldizsár
Tóth Jánosné (osztályfőnök)
Kiss Norbertné (napközis nevelő)

Osztálynévsor:

  1. Ambrus Alexandra
  2. Baráth Áron János
  3. Bocsi Levente
  4. Budai Zsombor
  5. Csefán Zsófi
  6. Csernyik Simon
  7. Horváth Sándor Rikárdó
  8. Ladányi Patrik
  9. Lakatos Martin
  10. Lévai Barbara Dorka
  11. Magda Boldizsár
  12. Sánta Stella Virág
  13. Sinka Zétény
  14. Sípos Szilárd István
  15. Szabó Gergely Bálint
  16. Szentannai Martin
  17. Szűcs Alexandra Tímea
  18. Tiszóczki Réka
  19. Tóth Szabolcs
  20. Tresó Lili

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

1.b osztály

Osztályfőnök: Nagyné Czinkóczi Katalin

Napközis nevelő: Kovács-Hanka Erika

1.b osztály
Nagy Edvárd
Juhász Gábor Viktor
Vancsó Dávid Áron
Brezóczki Virág Sarolta
Kerek Vince
Farkas Alexander
Hendrik Simon Péter
Lukács Bence
Mészáros Réka
Kiss Letícia
Rábai Balázs
Macskásy Júlia
Lelkes Barnabás
Rása Henrietta Kriszta
Schultz Anna Márta
Altin Muhadri
Szécsényi Mária
László Kevin
Czinkóczi Katalin (osztályfőnök)

Osztálynévsor:

  1. Altin Muhadri
  2. Brezóczki Virág Sarolta
  3. Farkas Alexander
  4. Farkas Lívia(nincs a képen)
  5. Hendrik Simon Péter
  6. Juhász Gábor Viktor
  7. Kerek Vince
  8. Kiss Letícia
  9. László Kevin
  10. Lelkes Barnabás
  11. Lukács Bence
  12. Macskásy Júlia
  13. Mészáros Réka
  14. Nagy Edvárd
  15. Novák Szebasztián(nincs a képen)
  16. Rábai Balázs
  17. Rása Henrietta Kriszta
  18. Schultz Anna Márta
  19. Szécsényi Mária
  20. Vancsó Dávid Áron
  21. Vidák Leonárd(nincs a képen)

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

1.c osztály

Osztályfőnök: Béresné Eperjesi Edit

Napközis nevelő: Kiss Norbertné, Kovács-Hanka Erika

1.c osztály
Dovrtel Ádám
Bencsik Bence
Csépe Marcell
Mikó Bence Ákos
Bíró Máté
Csikós Norbert
Lakatos András
Lakatos Zsanett
Dani Regina
Dudás Dóra
Szlovencsák Veronika
Eged Sarolta
Kovács Levente
Debreczeni Dávid
Nagy Olivér
Schmetz Olivér
Nyilas Száva Ilona
Veréb Eszter
Nagy Levente
Budai Bálint
Béresné Eperjesi Edit (osztályfőnök)

Osztálynévsor:

  1. Bencsik Bence
  2. Bíró Máté
  3. Budai Bálint
  4. Csépe Marcell
  5. Csikós Norbert
  6. Dani Regina
  7. Debreczeni Dávid
  8. Dovrtel Ádám
  9. Dudás Dóra
  10. Eged Sarolta
  11. Grasso Liza(nincs a képen, magántanuló)
  12. Kovács Levente
  13. Lakatos András
  14. Lakatos Zsanett
  15. Mikó Bence Ákos
  16. Nagy Levente
  17. Nagy Olivér
  18. Nyilas Száva Ilona
  19. Schmetz Olivér
  20. Szlovencsák Veronika
  21. Veréb Eszter

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

2.a osztály

Osztályfőnök: Nagy Ildikó

Napközis nevelő: Pozsáné Szabó Andrea

2.a osztály
Nagy Ildikó (osztályfőnök)
Farkas Roland
Boári Marcell
Zsákai Bence
Fejes Soma Barnabás
Nagy Richárd
Szalmás Eszter Csenge
Árvai Anett
Eichübel Veronika
Barna Alexandra Lilla
Boros Eszter
Munkácsi Eszter
Szajcz Viktória
Lakatos Éva Tánya
Sütő Balázs
Besze Nándor
Lukács Máté
Baják Bálint János
Béres-Deák Barnabás

Osztálynévsor:

  1. Árvai Anett
  2. Baják Bálint János
  3. Barna Alexandra Lilla
  4. Béres-Deák Barnabás
  5. Besze Nándor
  6. Boári Marcell
  7. Boros Eszter
  8. Eichübel Veronika
  9. Farkas Noémi(nincs a képen)
  10. Farkas Roland
  11. Fejes Soma Barnabás
  12. Lakatos Éva Tánya
  13. Lakatos Sándor(nincs a képen)
  14. Lukács Máté
  15. Munkácsi Eszter
  16. Nagy Richárd
  17. Sütő Balázs
  18. Szajcz Viktória
  19. Szalmás Eszter Csenge
  20. Szűcs Levente(nincs a képen)
  21. Zsákai Bence

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

2.b osztály

Osztályfőnök: Juhászné Kánya Angelika

Napközis nevelő: Bíróné Faragó Judit

2.b osztály
Juhászné Kánya Angelika (osztályfőnök)
Lehotai Péter
Gyurkó Balázs
Hajdu Vilmos
Ilcsik Gergely
Czinkóczi Bence
Huszár David
Hammer Ignác
Boldog Benjámin
Kádár Kristóf
Rása Roland Gábor
Harmat Kata
Szelva Krisztina
Orosz Adél Karina
Szántó Mirtill
Felföldi Dorina
Csépány Boglárka
Borbély Zsófia Bori
Bakó Péter
Kanalas Zoltán Erik
Széchy Nándor
Tóth Eszter
Fodor Bettina
Árvai Kiara
Likker Laura

Osztálynévsor:

  1. Árvai Kiara
  2. Bakó Péter
  3. Boldog Benjámin
  4. Borbély Zsófia Bori
  5. Czinkóczi Bence
  6. Csépány Boglárka
  7. Felföldi Dorina
  8. Fodor Bettina
  9. Gyurkó Balázs
  10. Hajdu Vilmos
  11. Hammer Ignác
  12. Harmat Kata
  13. Huszár David
  14. Ilcsik Gergely
  15. Kádár Kristóf
  16. Kanalas Szavina(nincs a képen)
  17. Kanalas Zoltán Erik
  18. Lehotai Péter
  19. Likker Laura
  20. Orosz Adél Karina
  21. Rása Roland Gábor
  22. Szántó Mirtill
  23. Széchy Nándor
  24. Szelva Krisztina
  25. Tóth Eszter

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

2.c osztály

Osztályfőnök: Széles Mónika

Napközis nevelő: Varga Erika

2.c osztály
Tóth Dániel Gábor
Csépány Dominik
Bokros Milán
Sári Gergő
Szőke László
Széles Mónika (osztályfőnök)
Szabó Márk
Tokár Gergő
László Tibor
Berta Szabolcs
Kasza Dániel
Pásztor Ferenc

2013.03.05-én távozott iskolánkból.
Erki Dávid
Kis Dániel
Sándor Adrián
Vidák Mercédesz
Forgó Ivett
Somody Sára Zsófia
Gyuris Kiara Éva
Török Eszter
Bodzási Kíra

2013.01.11-én távozott iskolánkból.

Osztálynévsor:

  1. Berta Szabolcs
  2. Bodzási Kíra(2013.01.11-én távozott iskolánkból.)
  3. Bokros Milán
  4. Csépány Dominik
  5. Erki Dávid
  6. Forgó Ivett
  7. Gyuris Kiara Éva
  8. Kasza Dániel
  9. Kis Dániel
  10. Kovács Pálma Dominika(nincs a képen)
  11. László Tibor
  12. Nagy Rubina Réka(nincs a képen)
  13. Palócz Boglárka(nincs a képen)
  14. Pásztor Ferenc(2013.03.05-én távozott iskolánkból.)
  15. Sándor Adrián
  16. Sári Gergő
  17. Somody Sára Zsófia
  18. Szabó Márk
  19. Szőke László
  20. Tokár Gergő
  21. Tóth Dániel Gábor
  22. Török Eszter
  23. Vidák Mercédesz

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

3.a osztály

Osztályfőnök: Benyovszky Péterné

Napközis nevelő: Pappné Falcsik Judit

3.a osztály
Kolozsvári Gábor
Csordás Balázs
Ádám Botond
Molnár Dénes Krisztián
Czank Áron János
Benyovszky Péterné (osztályfőnök)
Kolompár Glória Azurea
Szőllősi Bianka
Molnár Blantisz
Szántó Petra
Juhász Zsófia
Szabó Anna Zsófia
Szentgyörgyi Kitti
Bacsa Lili
Fajt Richárd
Perlaki Patrik
Lakatos Nóra
Primász Dominik
Deák Dávid

Osztálynévsor:

  1. Ádám Botond
  2. Bacsa Lili
  3. Czank Áron János
  4. Csordás Balázs
  5. Deák Dávid
  6. Fajt Richárd
  7. Juhász Zsófia
  8. Kolompár Glória Azurea
  9. Kolozsvári Gábor
  10. Lakatos László(nincs a képen)
  11. Lakatos Nóra
  12. Molnár Blantisz
  13. Molnár Dénes Krisztián
  14. Perlaki Patrik
  15. Primász Dominik
  16. Szabó Anna Zsófia
  17. Szántó Petra
  18. Szentgyörgyi Kitti
  19. Szőllősi Bianka

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

3.b osztály

Osztályfőnök: Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna

Napközis nevelő: Gráfné Prezenszki Ilona

3.b osztály
Székely Lotti
Gubicskó Bettina
Nádudvari Fanni
Szlávikné Hegyesi Zsuzsanna (osztályfőnők)

Nyugdíjba vonult.
Lajos Donát
Molnár Medárd
Bódi Gergely
Farkas Gusztáv Tibor
Palócz Gergely
Rechtorisz Luca
Kovács Gréta Terézia
Sisa Dominik
Szűcs Csaba Márk
Fucskó Balázs
Baranyi Lilla Szilvia
Horváth Anna
Bodó Dzsenifer
Pál Róbert Máté
Hajdu Krisztián
Lisztik Barnabás

Osztálynévsor:

  1. Baranyi Lilla Szilvia
  2. Bódi Gergely(2013.02.08-án távozott iskolánkból.)
  3. Bodó Dzsenifer
  4. Farkas Gusztáv Tibor
  5. Fucskó Balázs
  6. Gubicskó Bettina
  7. Hajdu Krisztián
  8. Horváth Anna
  9. Kovács Gréta Terézia
  10. Lajos Donát
  11. Lisztik Barnabás
  12. Molnár Medárd(2012.11.19-én távozott iskolánkból.)
  13. Nádudvari Fanni
  14. Pál Róbert Máté
  15. Palócz Gergely
  16. Rechtorisz Luca
  17. Sisa Dominik
  18. Székely Lotti
  19. Szűcs Csaba Márk

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

3.c osztály

Osztályfőnök: Vargáné Csépány Mónika

Napközis nevelő: Pelle Marianna

3.c osztály
Farkas Rómeó
Kis Balázs
Lévay Sándor Dávid
Nagy Laura
Belkovics Kitti
Vargáné Csépány Mónika (osztályfőnök)
Fenyvesi Ádám György
Lakatos Kevin
Kotaul Rajmund
Gambár Márió
Balogh István Barnabás
Németh Dániel
Lénárt Zsolt
Visnyovszky Lilla
Lengyel Zsófia Anna
Lévai Anikó Dorina
Gál Eszter
Csesznok Melina
Pászti Eszter

Osztálynévsor:

  1. Balogh István Barnabás
  2. Belkovics Kitti
  3. Csesznok Melina
  4. Farkas Rómeó
  5. Fenyvesi Ádám György
  6. Gál Eszter
  7. Gambár Márió
  8. Kis Balázs
  9. Kotaul Rajmund
  10. Lakatos Kevin
  11. Lénárt Zsolt
  12. Lengyel Zsófia Anna
  13. Lévai Anikó Dorina
  14. Lévay Sándor Dávid
  15. Nagy Laura
  16. Németh Dániel
  17. Pászti Eszter
  18. Visnyovszky Lilla

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

4.a osztály

Osztályfőnök: Gucsiné Urbán Gabriella

Napközis nevelő: Görgényi Katalin

4.a osztály
Gucsiné Urbán Gabriella (osztályfőnök)
Hammer Vencel

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Farkas János
Vernyik Attila
Tóth Bálint
Lakatos Nikolasz
Suskó Viktória
Farkas Ivett

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Székely Szonja
Rostás Rebeka
Balázs Barbara
Nagy Aténa Zsófia

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Fehér Virág

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Major Melitta
Raffael Hilda
Varga Zsolt
Győrffy Endre Péter

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Pozsa Dávid Péter
Baják Levente Imre

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Gondos Áron
Tóth Tamás

Osztálynévsor:

  1. Baják Levente Imre(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  2. Balázs Barbara
  3. Banya Viktória(nincs a képen)
  4. Farkas Ivett(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  5. Farkas János
  6. Fehér Virág(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  7. Gaspar Alex(nincs a képen)
  8. Gondos Áron
  9. Győrffy Endre Péter(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  10. Hammer Vencel(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  11. Lakatos Nikolasz
  12. Major Melitta
  13. Nagy Aténa Zsófia(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  14. Pozsa Dávid Péter
  15. Raffael Hilda
  16. Rostás Rebeka
  17. Suskó Viktória
  18. Székely Szonja
  19. Tóth Bálint
  20. Tóth Tamás
  21. Varga Zsolt
  22. Vernyik Attila

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

4.b osztály

Osztályfőnök: Horváth Magdolna

Napközis nevelő: Görgényi Katalin, Rédeiné Tóth Éva

4.b osztály
Horváth Magdolna (osztályfőnök)
Kecskés Kíra

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Tóth Tamara
Lakatos Erzsébet
Ördög Barnabás Péter
Major Levente
Csépe Zsombor

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Rusznyák Eszter
Szabó Martina Zsanett
Varga Anita
Mucsics Laura

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Nyilas Adél Terézia

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Rechtorisz Dorka
Pintér Eszter Panna
Deák Dorka
Nagy Dorina Fanni
Dudás Eszter
Nagy Dávid
Rácz Bálint
Raffael Richárd
Huszár Félix
Galó Attila

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Csépány Milán

Osztálynévsor:

  1. Csépány Milán
  2. Csépe Zsombor(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  3. Deák Dorka
  4. Dudás Eszter
  5. Galó Attila(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  6. Huszár Félix
  7. Kecskés Kíra(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  8. Lakatos Erzsébet
  9. Major Levente
  10. Mucsics Laura(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  11. Nagy Dávid
  12. Nagy Dorina Fanni
  13. Nyilas Adél Terézia(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  14. Ördög Barnabás Péter
  15. Pintér Eszter Panna
  16. Rácz Bálint
  17. Raffael Richárd
  18. Rechtorisz Dorka
  19. Rusznyák Eszter
  20. Szabó Martina Zsanett
  21. Tóth Tamara
  22. Varga Anita

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

4.c osztály

Osztályfőnök: Sulyokné Prokai Edina

Napközis nevelő: Rédeiné Tóth Éva

4.c osztály
Csépány Zsófia Luca
Bencsik Viktória
Mikó Dominika Liza
Sulyokné Prokai Edina (osztályfőnök)
Szlovencsák János Levente
Bernáth Bence
Mongyi Róbert

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Vatai Gergő
Sztankó Tímea
Mongyi Rita

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Garas Viktória
Varga Boglárka
Farkas Szimonetta
Kis Evelin
Rostás Róbert
Kerékgyártó Máté
Lakatos Ilona
Lakatos Tália
Füst Gergő
Farkas Lóránt István

2013.05.15-én távozott iskolánkból.

Osztálynévsor:

  1. Bencsik Viktória
  2. Bernáth Bence
  3. Csépány Zsófia Luca
  4. Farkas Lóránt István(2013.05.15-én távozott iskolánkból.)
  5. Farkas Szimonetta
  6. Füst Gergő
  7. Garas Viktória
  8. Kerékgyártó Máté
  9. Kis Evelin
  10. Lakatos Ilona
  11. Lakatos Tália
  12. Mikó Dominika Liza
  13. Mongyi Rita(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  14. Mongyi Róbert(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  15. Raffael Roland(nincs a képen)
  16. Rostás Róbert
  17. Szlovencsák János Levente
  18. Sztankó Tímea
  19. Varga Boglárka
  20. Vatai Gergő

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

5.a osztály

Osztályfőnök: Pintér Tibor

5.a osztály
Pintér Tibor (osztályfőnök)
Kiss Borbála
Hajdu Bianka
Ludányi Anna
Vidák Adrián
Kiss Benedek
Márkus Marcell
Gambár Ferenc
Bánfi Roland
Csató Gergő
Vidák Adrián
Lakatos Alex
Rozovits Lili
Bárdos Nikoletta
Csomós Anna Judit
Bognár Tímea
Szalay Emma
Süveges Krisztina Veronika
Fenyvesi Nóra

Osztálynévsor:

  1. Bánfi Roland
  2. Bárdos Nikoletta
  3. Bognár Tímea
  4. Czene Medárd Péter(nincs a képen)
  5. Csató Gergő
  6. Csomós Anna Judit
  7. Fenyvesi Nóra
  8. Gambár Ferenc
  9. Hajdu Bianka
  10. Kiss Benedek
  11. Kiss Borbála
  12. Lakatos Alex
  13. Ludányi Anna
  14. Márkus Marcell
  15. Reményi Áron Dominik(nincs a képen)
  16. Rozovits Lili
  17. Süveges Krisztina Veronika
  18. Szalay Emma
  19. Vidák Adrián
  20. Vidák Róbert

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

5.b osztály

Osztályfőnök: Domoszlai Józsefné

5.b osztály
Pusnik Viktória
Juhász Luca Ottília
Molnár Petra
Varga Lajos
Huczka Dominik
Kálmán Máté
Domoszlai Józsefné (osztályfőnök)
Bartha Benedek
Csaplár Dominik Ádám
Fejes István Boldizsár
Nagy Gergő
Hortolányi Zoltán
Széplaki Dániel
Nagy Krisztián
Nyírfa Bálint
Veréb Amina
Kanalas Letícia
Farkas Eszmeralda
Kolompár Dzsesszika Dominika
Farkas Mónika
Szűcs Petra
Csépe Hanna

Osztálynévsor:

  1. Bartha Benedek
  2. Csaplár Dominik Ádám
  3. Csépe Hanna
  4. Farkas Eszmeralda
  5. Farkas Mónika
  6. Fejes István Boldizsár
  7. Hortolányi Zoltán
  8. Huczka Dominik
  9. Juhász Luca Ottília
  10. Kálmán Máté
  11. Kanalas Letícia
  12. Kolompár Dzsesszika Dominika
  13. Molnár Petra
  14. Nagy Gergő
  15. Nagy Krisztián
  16. Nyírfa Bálint
  17. Pusnik Viktória
  18. Széplaki Dániel
  19. Szűcs Petra
  20. Varga Lajos
  21. Veréb Amina

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

5.c osztály

Osztályfőnök: Tuziné Domoszlai Ágnes

5.c osztály
Boári Vencel
Pálos Patrik
Gyurkó Mátyás
Nagy Zoltán
Kovács Zalán
Nagy Dániel
Kaszás Bence
Mészáros Bálint
Nagy Roland Ádám
Mészáros Tamás
Lajka Bence
Baranyi Dominik Zoltán
Buni Gergő
Jánoss Martin
Zöld Márk
Tuziné Domoszlai Ágnes (osztályfőnök)
Papp Viktória
Bodzási Regina

2013.01.11-én távozott iskolánkból.
Demeter Laura
Gazsó Mónika
Szekrényes Blanka
Tresó Viktória

Osztálynévsor:

  1. Baranyi Dominik Zoltán
  2. Boári Vencel
  3. Bodzási Regina(2013.01.11-én távozott iskolánkból.)
  4. Buni Gergő
  5. Demeter Laura
  6. Gazsó Mónika
  7. Gyurkó Mátyás
  8. Jánoss Martin
  9. Jászai Gergő(nincs a képen)
  10. Kaszás Bence
  11. Kovács Zalán
  12. Lajka Bence
  13. Lakatos Renáta(nincs a képen)
  14. Mészáros Bálint
  15. Mészáros Tamás
  16. Nagy Dániel
  17. Nagy Roland Ádám
  18. Nagy Zoltán
  19. Pálos Patrik
  20. Papp Viktória
  21. Szekrényes Blanka
  22. Tresó Viktória
  23. Zöld Márk

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

6.a osztály

Osztályfőnök: Laczkó Györgyné

6.a osztály
Csont Sára
Sebők Anna
Felső Kata Gyöngyvér
Kovács Richárd
Csépe Nándor
Fenyvesi Bálint Dominik
Fucskó Brigitta
Sönperger Nóra Anna
Vernyik Noémi
Máté Karolina Márta
Farkas Klaudia
Fábián Flóra
Olasz Blanka Lora
Kovács Gréta
Nagy Kenéz Regő
Matiny Dominik
Berta Tamás
Kis Kevin
Varga Balázs
Lakatos Péter
Papp Máté
Morvai Márk

Osztálynévsor:

  1. Berta Tamás
  2. Csépe Nándor
  3. Csont Sára
  4. Fábián Flóra
  5. Farkas Klaudia
  6. Farkas Zsaklin(nincs a képen)
  7. Felső Kata Gyöngyvér
  8. Fenyvesi Bálint Dominik
  9. Fucskó Brigitta
  10. Kis Kevin
  11. Kovács Gréta
  12. Kovács Richárd
  13. Lakatos Péter
  14. Máté Karolina Márta
  15. Matiny Dominik
  16. Mészely Sarolta(nincs a képen)
  17. Morvai Márk
  18. Nagy Kenéz Regő
  19. Olasz Blanka Lora
  20. Papp Máté
  21. Sebők Anna
  22. Sönperger Nóra Anna
  23. Szöllősi Kamilla(nincs a képen)
  24. Varga Balázs
  25. Vernyik Noémi

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

6.b osztály

Osztályfőnök: Szatmáriné Tóth Melinda

6.b osztály
Schmidt Máté Tamás
Sebők Gábor
Tripsánszki Tamás
Ollári Máté
Farkas László
Szatmáriné Tóth Melinda (osztályfőnök)
Kovács Cintia
Szombath Laura
Lakatos Zsófia
Ács Lili
Sándor Bora
Kovács Réka
Polonkai Roberta Doroti
Novák Doroti

2013.02.01-én távozott iskolánkból.
Baranyi Krisztián
Suha Tibor
Sándor Martin
Krakóczky Gábor

2013.04.02-án távozott iskolánkból.
Rafael Vanessza
Csépány Alexandra Adrienn
Recskó Dorina
Cseh Boglárka
Major Viktória

Osztálynévsor:

  1. Ács Lili
  2. Baranyi Krisztián
  3. Cseh Boglárka
  4. Csépány Alexandra Adrienn
  5. Farkas László
  6. Kovács Cintia
  7. Kovács Réka
  8. Krakóczky Gábor(2013.04.02-án távozott iskolánkból.)
  9. Lakatos Zsófia
  10. Major Viktória
  11. Novák Doroti(2013.02.01-én távozott iskolánkból.)
  12. Ollári Máté
  13. Polonkai Roberta Doroti
  14. Rafael Vanessza
  15. Recskó Dorina
  16. Sándor Bora
  17. Sándor Martin
  18. Schmidt Máté Tamás
  19. Sebők Gábor
  20. Suha Tibor
  21. Szombath Laura
  22. Tripsánszki Tamás

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

6.c osztály

Osztályfőnök: Varga Monika

6.c osztály
Kóczián Lili
Orosz Dominika
Barta Lizett
Nyilas Márk
Oláh Szebasztián
Kiss Norisz
Varga Monika (osztályfőnök)
Lakatos Balázs
Sándor Bence László
Szatmári Adrián
Fehér Marcell
Kerestély Zsófia
Szabó Csenge
Gyuris Laura Martina
Kis Anna Kamilla
Haller Mirtill
Deák Ferenc
Nádasdi Bálint
Ferenczi Zsófia Petra
Szűcs Szintia
Bakó Betta
Varga Elizabet
Veréb Zsófia
Hammer Pál

2013.06.21-én távozott iskolánkból.
Budai Oszkár

Osztálynévsor:

  1. Bakó Betta
  2. Barta Lizett
  3. Budai Oszkár
  4. Deák Ferenc
  5. Fehér Marcell
  6. Ferenczi Zsófia Petra
  7. Gyuris Laura Martina
  8. Haller Mirtill
  9. Hammer Pál(2013.06.21-én távozott iskolánkból.)
  10. Kerestély Zsófia
  11. Kis Anna Kamilla
  12. Kiss Norisz
  13. Kóczián Lili
  14. Lakatos Balázs
  15. Nádasdi Bálint
  16. Nyilas Márk
  17. Oláh Szebasztián
  18. Orosz Dominika
  19. Sándor Bence László
  20. Szabó Csenge
  21. Szatmári Adrián
  22. Szűcs Szintia
  23. Varga Elizabet
  24. Veréb Zsófia

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

7.a osztály

Osztályfőnök: Ábrahámné Gáspár Irén

7.a osztály
Nagy Liliána
Deák Réka
Sellei Regina
Árvai Dóra
Harman Zsófia
Majzik Ervin
Labancz Marco Róbert
Bagi Bence
Tóth Máté
Kasza Marcell
Ábrahámné Gáspár Irén (osztályfőnök)
Bognár Attila
Horváth Balázs
Árpási Norbert
Pozsonyi Norbert
Pap Ferenc
Szűcs Dávid Tamás
Ádám Bence
Rostás Erik
Ludányi Kristóf
Fógel Blanka Kinga
Jámbor Csillag
Kis Mónika
Bokros Lolita
Balázs Kitti
Török Fanni
Lévai Martina Anna

Osztálynévsor:

  1. Ádám Bence
  2. Árpási Norbert
  3. Árvai Dóra
  4. Bagi Bence
  5. Balázs Kitti
  6. Bognár Attila
  7. Bokros Lolita
  8. Deák Réka
  9. Fógel Blanka Kinga
  10. Harman Zsófia
  11. Horváth Balázs
  12. Jámbor Csillag
  13. Kasza Marcell
  14. Kis Mónika
  15. Labancz Marco Róbert
  16. Lakatos András(nincs a képen, 2013.04.25-én távozott iskolánkból.)
  17. Lévai Martina Anna
  18. Ludányi Kristóf
  19. Majzik Ervin
  20. Nagy Liliána
  21. Pap Ferenc
  22. Pozsonyi Norbert
  23. Rostás Erik
  24. Sellei Regina
  25. Szűcs Dávid Tamás
  26. Tóth Máté
  27. Török Fanni

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

7.b osztály

Osztályfőnök: Juhászné Bartók Judit

7.b osztály
Juhászné Bartók Judit (osztályfőnök)
Baranyi Máté
Koren AtilLa Adrián
Berzéki Ádám
Vincze Erik
Vincze Soma
Gondos Martin
Tóth Péter
Balázs Bernadett Zsuzsanna
Balogh Piroska
Szentgyörgyi Judit
Hordós Andrea
Nagy Lili
Lizák Enikő
Szabó Dorina
Veszprémi Vivien
Balogh Krisztina
Lakatos Letícia
Primász Bálint
Szilágyi László
Farkas Dániel Attila
Szilágyi Erik
Bazsó Dominik Brendon
Nyilas Bence Tamás

Osztálynévsor:

  1. Balázs Bernadett Zsuzsanna
  2. Balogh Krisztina
  3. Balogh Piroska
  4. Baranyi Máté
  5. Bazsó Dominik Brendon
  6. Berzéki Ádám
  7. Farkas Dániel Attila
  8. Gondos Martin
  9. Hordós Andrea
  10. Koren AtilLa Adrián
  11. Lakatos Letícia
  12. Lizák Enikő
  13. Nagy Lili
  14. Nyilas Bence Tamás
  15. Primász Bálint
  16. Szabó Dorina
  17. Szentgyörgyi Judit
  18. Szilágyi Erik
  19. Szilágyi László
  20. Tóth Péter
  21. Veszprémi Vivien
  22. Vincze Erik
  23. Vincze Soma
  24. Zelen Adrienn(nincs a képen)
  25. Zsirka Lilla(nincs a képen)

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

7.c osztály

Osztályfőnök: Zilahi-Szabó Edit

7.c osztály
Zilahi-Szabó Edit (osztályfőnök)
Kuti Péter
Misky Márk István
Sasvári Máté
Magda Benedek
Ferencz Gábor
Borhegyi Richárd
Lengyel Dávid
Morvai Ákos
Gál Krisztián
Nagy Martin
Rechtorisz Bence
Ludányi Ádám
Miskei Nikolasz Renátó
Bálint Bence
Korcsog Bence
Pozsa Attila
Rácz Barnabás
Pozsonyi Richárd Márk
Benyovszky Ádám Barnabás
Pethő Márk
Forgó Alexandra
Tátrai Dana
Tóth Eszter
Juhász Zsófia
Szollár Emília
Kiss Patrícia
Keskeny Dorina
Nagy Vivien

Osztálynévsor:

  1. Bálint Bence
  2. Benyovszky Ádám Barnabás
  3. Borhegyi Richárd
  4. Ferencz Gábor
  5. Forgó Alexandra
  6. Gál Krisztián
  7. Juhász Zsófia
  8. Keskeny Dorina
  9. Kiss Patrícia
  10. Korcsog Bence
  11. Kuti Péter
  12. Lengyel Dávid
  13. Ludányi Ádám
  14. Magda Benedek
  15. Miskei Nikolasz Renátó
  16. Misky Márk István
  17. Morvai Ákos
  18. Nagy Martin
  19. Nagy Vivien
  20. Pethő Márk
  21. Pozsa Attila
  22. Pozsonyi Richárd Márk
  23. Rácz Barnabás
  24. Rechtorisz Bence
  25. Sasvári Máté
  26. Szollár Emília
  27. Tátrai Dana
  28. Tóth Eszter

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

8.a osztály

Osztályfőnök: Róka Ágnes

8.a osztály
Radnai Nándor György
Polonkai Balázs
Szőke Gergő Balázs
Bazsó Norton
Novák Géza Patrik
Nagy-Hajdú Benjámin
Bodrogi Levente
Nagy Liliána
Balog Kitti
Bagi Adél
Csomós Eszter
Pintér Eliza Kata
Hrabár Éva Evelyn
Milkovics Liliána
Lukács Nóra
Strumpf Lilla
Czene Dália
Rozovits Fanni
Róka Ágnes (osztályfőnök)
Suos Dara Dominik
Bárdos Henrietta
Harmat Alexa Mária
Barna Csenge Kata
Turi Kitti
Tóth Emese
Papp Petra Alexandra
Nagy Zsófi
Besze Dániel

Osztálynévsor:

  1. Bagi Adél
  2. Balog Kitti
  3. Bárdos Henrietta
  4. Barna Csenge Kata
  5. Bazsó Norton
  6. Besze Dániel
  7. Bodrogi Levente
  8. Czene Dália
  9. Csomós Eszter
  10. Harmat Alexa Mária
  11. Hrabár Éva Evelyn
  12. Lukács Nóra
  13. Milkovics Liliána
  14. Nagy Liliána
  15. Nagy Zsófi
  16. Nagy-Hajdú Benjámin
  17. Novák Géza Patrik
  18. Papp Petra Alexandra
  19. Pintér Eliza Kata
  20. Polonkai Balázs
  21. Radnai Nándor György
  22. Rozovits Fanni
  23. Strumpf Lilla
  24. Suos Dara Dominik
  25. Szőke Gergő Balázs
  26. Tóth Emese
  27. Turi Kitti

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

8.c osztály

Osztályfőnök: Tóth János

8.c osztály
Orbán Máté
Kanalas Ábrahám
Csikós Bence
Tóth János (osztályfőnök)
Prezenszki Bence
Ördög Bertalan Áron
Csintalan Dániel
Recskó Bence
Szabad Marcell
Farkas Cintia
Fehér Petra Regina
Horváth Vivien Györgyi
Szabó Patrícia
Csernyák Fruzsina
Szőke Krisztina Hajnalka
Tóth Dorina
Endrész Dorina
Nagy Anikó
Kovács Dominika
Zsíros Noémi
Csáki Nikoletta
Tóth Lívia
Szabó Bence Dominik
Fodor Tibor
Pádár Patrik
Fajcsák Sándor
Lászlók László
Erdei Viktor
Bakos Bence
Erdei Tamás
Kakucsi József
Kis Martin

Osztálynévsor:

  1. Bakos Bence
  2. Csáki Nikoletta
  3. Csernyák Fruzsina
  4. Csikós Bence
  5. Csintalan Dániel
  6. Endrész Dorina
  7. Erdei Tamás
  8. Erdei Viktor
  9. Fajcsák Sándor
  10. Farkas Cintia
  11. Fehér Petra Regina
  12. Fodor Tibor
  13. Horváth Vivien Györgyi
  14. Kakucsi József
  15. Kanalas Ábrahám
  16. Kecskés Zsolt(nincs a képen)
  17. Kis Martin
  18. Kovács Dominika
  19. Lászlók László
  20. Nagy Anikó
  21. Nagy Örkény(nincs a képen)
  22. Orbán Máté
  23. Ördög Bertalan Áron
  24. Pádár Patrik
  25. Prezenszki Bence
  26. Recskó Bence
  27. Szabad Marcell
  28. Szabó Bence Dominik
  29. Szabó Patrícia
  30. Szőke Krisztina Hajnalka
  31. Tóth Dorina
  32. Tóth Lívia
  33. Zsíros Noémi

Nagy méretű képek:

A kis képre kattintva nagyban megnézheti, majd a nagy kép közepén jobb kattintásra megjelenő helyi menüből a „Kép mentése másként...” menüt kiválasztva letöltheti a nagyméretű osztályképet.

Hasznos linkek
 
Galéria


További képek..

Partnereink